Prodato

Prodaja - Poslovni prostor 1080 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar
Na upit
Property 1257 photo 1
Property 1257 photo 2
Property 1257 photo 3
Property 1257 photo 4
Property 1257 photo 5
Property 1257 photo 6
Property 1257 photo 7
Property 1257 photo 8
  • Kod objekta 1257
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 1080 m²
  • Region Atina
  • Mesto Atina - Centar (Atika)

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1977
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 1080 kv.m u Atini. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, parking, lift.

Slične ponude

Izdavanje
od 10 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 35793
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
930 000 € 3049 €/m²
  • Kod objekta 39106
  • Kvadratura 305 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
490 000 € 1794 €/m²
  • Kod objekta 40542
  • Kvadratura 273 m²
  • Udaljenost od mora 230 m
Za prodaju
300 000 € 714 €/m²
  • Kod objekta 40841
  • Kvadratura 420 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
215 000 € 1235 €/m²
  • Kod objekta 40867
  • Kvadratura 174 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
35 000 € 538 €/m²
  • Kod objekta 41162
  • Kvadratura 65 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Izdavanje
od 350 € 10 €/m²
  • Kod objekta 41597
  • Kvadratura 33 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Izdavanje
od 800 € 4 €/m²
  • Kod objekta 41735
  • Kvadratura 185 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Izdavanje
od 650 € 14 €/m²
  • Kod objekta 41843
  • Kvadratura 44 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Izdavanje
od 650 € 13 €/m²
  • Kod objekta 41845
  • Kvadratura 48 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m

Prijava za Newsletter