950 000 €
1583 €/m²
Property 12070 photo 1
Property 12070 photo 2
Property 12070 photo 3
Property 12070 photo 4
Property 12070 photo 5
Property 12070 photo 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1910
  • Godina renoviranja: 2015
  • Broj soba: 8
  • Spratnost: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 9900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju zgrada od 600 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, WC. Zgrada Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
800 000 € 1156 €/m²
  • Kod objekta 33981
  • Kvadratura 692 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
950 000 € 1900 €/m²
  • Kod objekta 34841
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
800 000 € 871 €/m²
  • Kod objekta 35801
  • Kvadratura 918 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
850 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 36233
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
1 150 000 € 2738 €/m²
  • Kod objekta 36924
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 170 000 € 1700 €/m²
  • Kod objekta 38779
  • Kvadratura 688 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 200 000 € 2608 €/m²
  • Kod objekta 42118
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 15400 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 42668
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
1 300 000 € 1444 €/m²
  • Kod objekta 42693
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
960 000 € 1411 €/m²
  • Kod objekta 43362
  • Kvadratura 680 m²
  • Broj soba 9

Prijava za Newsletter