Prodato

Prodaja - Zemljište 1330 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Polihrono
200 000 €
150 €/m²
Property 113 photo 1
Property 113 photo 2
Property 113 photo 3

Detalji

  • Plaža: песчаный
  • Udaljeno od mora: 60 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 95 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1330 kv.m. na Kasandri (Halkidiki). Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole.

Za prodaju
210 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 9811
  • Kvadratura 3050 m²
  • Udaljenost od mora 210 m
Za prodaju
213 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 9903
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
280 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 10049
  • Kvadratura 4125 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
200 000 € 166 €/m²
  • Kod objekta 10593
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
200 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 11118
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
270 000 € 364 €/m²
  • Kod objekta 13164
  • Kvadratura 740 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
220 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 13564
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
250 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 13569
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
190 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 14627
  • Kvadratura 3171 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
200 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 16365
  • Kvadratura 15400 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m

Prijava za Newsletter