Prodaja - Zemljište 640 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija OMILjENO
Na upit
Property 11215 photo 1
Property 11215 photo 2
Property 11215 photo 3
Property 11215 photo 4
Property 11215 photo 5

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 67 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 640 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki).Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 250 kv.m.

Za prodaju
60 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 15207
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
60 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 15210
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
1 900 000 € 158 €/m²
  • Kod objekta 18043
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
400 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 18731
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
350 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 18732
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
220 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 18733
  • Kvadratura 4990 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
280 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 18989
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
300 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 19485
  • Kvadratura 8268 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
110 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 19517
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 19794
  • Kvadratura 7300 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m

Prijava za Newsletter