Prodato

Prodaja - Stan 62 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Heraklion
160 000 €
2581 €/m²
Property 1121 photo 1
Property 1121 photo 2
Property 1121 photo 3
Property 1121 photo 4
Property 1121 photo 5
  • Kod objekta 1121
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 62 m²
  • Region Krit
  • Mesto Prefektura Heraklion (Kritu)
  • Broj soba 2

Detalji

  • Sprat: 1. sprat
  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 2: 2 спальные комнаты, гостиная, столовая с кухней, ванная
  • Ostale pogodnosti: индивидуальное отопление, солнечные панели для нагрева воды, паркинг, кладовая
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 78 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pogled na more
  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 62 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, parking, lift.

Za prodaju
130 000 € 100 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 37180
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
140 000 € 135 000 € 843 €/m²
  • Kod objekta 43109
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
135 000 € 1626 €/m²
  • Kod objekta 43155
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
200 000 € 192 000 € 2133 €/m²
  • Kod objekta 46845
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
156 000 € 1950 €/m²
  • Kod objekta 61395
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
195 000 € 4756 €/m²
  • Kod objekta 61689
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Ekskluzivni Za prodaju
189 000 € 4395 €/m²
  • Kod objekta 61690
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
181 700 € 4658 €/m²
  • Kod objekta 61857
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
177 000 € 176 035 € 4632 €/m²
  • Kod objekta 61859
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
150 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 62902
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter