Prodato

Prodaja - Zemljište 6200 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
Na upit
Property 11087 photo 1
Property 11087 photo 2
Property 11087 photo 3
Property 11087 photo 4
Property 11087 photo 5
Property 11087 photo 6
Property 11087 photo 7
Property 11087 photo 8
Property 11087 photo 9
Property 11087 photo 10
Property 11087 photo 11
Property 11087 photo 12
Property 11087 photo 13
Property 11087 photo 14
Property 11087 photo 15
Property 11087 photo 16
Property 11087 photo 17
Property 11087 photo 18

Detalji

  • Broj soba: 2
  • Bedrooms: 2
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 0,2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 80 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 6200 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: građevina, bunar, sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
34 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 9259
  • Kvadratura 3250 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
200 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 9367
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 9680
  • Kvadratura 54000 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
67 000 € 65 000 € 363 €/m²
  • Kod objekta 9712
  • Kvadratura 179 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
400 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 9805
  • Kvadratura 4008 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
400 000 € 333 €/m²
  • Kod objekta 9806
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
380 000 € 521 €/m²
  • Kod objekta 9827
  • Kvadratura 728 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 050 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 9828
  • Kvadratura 21919 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
400 000 € 331 €/m²
  • Kod objekta 9829
  • Kvadratura 1208 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
35 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 10274
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m

Prijava za Newsletter