Prodato

Prodaja - Vila 525 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika
Na upit
Property 1070 photo 1
Property 1070 photo 2
Property 1070 photo 3
Property 1070 photo 4
Property 1070 photo 5
Property 1070 photo 6
Property 1070 photo 7
Property 1070 photo 8
Property 1070 photo 9
Property 1070 photo 10
Property 1070 photo 11
Property 1070 photo 12
Property 1070 photo 13
Property 1070 photo 14
Property 1070 photo 15
Property 1070 photo 16
Property 1070 photo 17
Property 1070 photo 18
Property 1070 photo 19
Property 1070 photo 20
  • Kod objekta 1070
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 525 m²
  • Površina placa 8000 m²
  • Region Atika
  • Mesto Ostatak Atika (Atika)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 6: 6 спален, 5 ванных, 3 салона, 2 кухни, туалет
  • Ostale pogodnosti: барбекю 50 м2 с баром, 300 м3 резервуар для воды, две скважины бесплатной воды, движок 40 ква, бассейн 150 м2 с 2 ванными и туалетом, 2 камина, мебель, лифт, 300 хвойных и 100 плодовых деревьев
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od grada: 5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pogled na more
  • Bazen
  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 525 kv.m na Atici. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, bazen, parking, lift.

Za prodaju
2 620 000 € 4366 €/m²
  • Kod objekta 6181
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 500 000 € 5434 €/m²
  • Kod objekta 8060
  • Kvadratura 460 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
600 000 € 1558 €/m²
  • Kod objekta 9429
  • Kvadratura 385 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 500 000 € 2873 €/m²
  • Kod objekta 9439
  • Kvadratura 870 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
1 450 000 € 1 300 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 10664
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 050 000 € 700 000 € 2121 €/m²
  • Kod objekta 10879
  • Kvadratura 330 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 800 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 12116
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 300 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 12211
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 21000 m
Za prodaju
2 000 000 € 1 500 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 12965
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 13
Za prodaju
1 600 000 € 1 400 000 € 4827 €/m²
  • Kod objekta 12999
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter