Prodaja - Zemljište 5338 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Poligiros Gerakini
110 000 € 100 000 €
18 €/m²
Property 10690 photo 1
Property 10690 photo 2
Property 10690 photo 3
Property 10690 photo 4
Property 10690 photo 5
Property 10690 photo 6
Property 10690 photo 7
Property 10690 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5338 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki).То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 19795
  • Kvadratura 12653 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
110 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 22070
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 596 m
Za prodaju
130 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 22889
  • Kvadratura 4002 m²
  • Udaljenost od mora 820 m
Za prodaju
130 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 23641
  • Kvadratura 1417 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
89 000 € 79 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 23643
  • Kvadratura 1346 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
130 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 23721
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
130 000 € 288 €/m²
  • Kod objekta 24776
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
100 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 24793
  • Kvadratura 4625 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
100 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 24944
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
150 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 24945
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter