Prodaja - Poslovni prostor 137 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
110 000 €
803 €/m²
Property 10485 photo 1
Property 10485 photo 2
Property 10485 photo 3

Detalji

  • Godina izgradnje: 1995
  • Udaljeno od mora: 5500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 43 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 137 kv.m na Olimpska regija. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
95 000 € 1032 €/m²
  • Kod objekta 8758
  • Kvadratura 92 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
150 000 € 925 €/m²
  • Kod objekta 9012
  • Kvadratura 162 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
145 000 € 1450 €/m²
  • Kod objekta 9076
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
110 000 € 802 €/m²
  • Kod objekta 10485
  • Kvadratura 137 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
110 000 € 440 €/m²
  • Kod objekta 11340
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
135 000 € 964 €/m²
  • Kod objekta 21559
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
100 000 € 1886 €/m²
  • Kod objekta 21578
  • Kvadratura 53 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
90 000 € 1125 €/m²
  • Kod objekta 31485
  • Kvadratura 80 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
130 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 36108
  • Kvadratura 65 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
90 000 € 692 €/m²
  • Kod objekta 43820
  • Kvadratura 130 m²
  • Udaljenost od mora 900 m

Prijava za Newsletter