40 000 €
28 €/m²
Property 10321 photo 1
Property 10321 photo 2
Property 10321 photo 3
Property 10321 photo 4
Property 10321 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 70 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1380 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

For sale plot of 1380 sq.m. in Kato Loumas, Crete. The plot is within the residential area and can build up to 400 sq.m. It has sea views and the access to is by good asphalt road. Water and electricity are nearby.

Za prodaju
50 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 34571
  • Kvadratura 468 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • Kod objekta 37123
  • Kvadratura 246 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
35 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 37154
  • Kvadratura 432 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
35 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 37333
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
40 600 € 92 €/m²
  • Kod objekta 37599
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
50 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 37925
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 19700 m
Za prodaju
40 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 37927
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 19700 m
Za prodaju
40 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 37928
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 19600 m
Za prodaju
40 000 € 177 €/m²
  • Kod objekta 37983
  • Kvadratura 225 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 38008
  • Kvadratura 915 m²
  • Udaljenost od mora 9200 m

Prijava za Newsletter