Prodato
Property 1021 photo 1
Property 1021 photo 2
Property 1021 photo 3
Property 1021 photo 4
Property 1021 photo 5
Property 1021 photo 6
Property 1021 photo 7
Property 1021 photo 8
Property 1021 photo 9
Property 1021 photo 10
Property 1021 photo 11
Property 1021 photo 12

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 9: 2 кухни, 2 столовые, 2 гостиные, кабинет, 6 спальных комнат, 3 ванные комнаты.
  • Ostale pogodnosti: полное кондиционирование, солнечные панели для подогрева воды, индивидуальное отопление, спутниковое ТВ, дизайнерское освещение внутри и снаружи, интернет, телефон, сигнализация, барбекю.
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pogled na more
  • Kamin

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 250 kv.m na Kritu. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prizemlju se sastoji od 2 dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm.

Za prodaju
600 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 62435
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
406 000 € 160 000 € 3265 €/m²
  • Kod objekta 62714
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
37 000 € 1156 €/m²
  • Kod objekta 63005
  • Kvadratura 32 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
32 000 € 492 €/m²
  • Kod objekta 63526
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
70 000 € 341 €/m²
  • Kod objekta 64088
  • Kvadratura 205 m²
  • Udaljenost od mora 1750 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 64289
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
50 000 € 625 €/m²
  • Kod objekta 64861
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 64988
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 317 m
Za prodaju
850 000 € 3244 €/m²
  • Kod objekta 65093
  • Kvadratura 262 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 2480 €/m²
  • Kod objekta 65099
  • Kvadratura 262 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter