Prodato
Na upit
Property 51974 photo 1
Property 51974 photo 2
Property 51974 photo 3
Property 51974 photo 4
Property 51974 photo 5
Property 51974 photo 6
Property 51974 photo 7
Property 51974 photo 8
Property 51974 photo 9

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 1
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 80 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Pristup za osobe sa invaliditetom
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 42 kv.m u predgrađu Soluna. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i lift, grejanje.

Novi projekat Bomo Neoi Epivates iz Grekodom Development-a

Bomo Neoi Epivates je potpuno nov kompleks koji se sastoji od 20 stanova i 4 lokala. Nalazi se u predgrađu Soluna, u istočnom delu, na obali zaliva Termaikos. Kompleks se nalazi u istoimenom naselju Nei Epivates, u blizini naselja Perea i Agia Triada. Bomo Neoi Epivates se nalazi na 80 metara od peščane plaže sa najčistijim plitkim morem, pa je idealno za porodice. Sa obale se pruža veličanstvena panorama Soluna i zaliva Termaikos. U vedrim danima vide se snežno beli vrhovi Olimpa.

Naselje Neoi Epivates ima svu neophodnu infrastrukturu koja pruža udoban boravak i  smeštaj tokom cele godine: prodavnice, restorani, kafići, taverne, rekreativni sadržaji, apoteke. Neoi Epivates je udaljen 23 km od Soluna, 30ak minuta vožnje automobilom. Do tamo možete stići i javnim prevozom.

Bomo Neoi Epivates je udaljen 12 km od međunarodnog aerodroma Solun „Makedonija“, kao i 15 km. od popularnog tržnog centra „Mediteran kosmos“.

Kompleks ima dobru lokaciju: kombinuje udobnost grada, kao i usporeniji ritam života jednog primorskog odmarališta.

Nosilac projekat Bomo Neoi Epivates je investiciona kompaniji BGS IKE. Kompanija Grekodom Development izvodi čitav niz radova na pripremi, projektovanju i  izgradnji kompleksa.

U izgradnji i uređenju enterijera korišćeni su materijali visokog kvaliteta po EU standardima. Za zagrevanje vode biće postavljeni solarni paneli. Takođe je moguće priključiti stambene jedinice na sistem grejanja na gas. Kompleks će imati otvorena i natkrivena parking mesta. Moguća je i ugradnja stanica za punjenje električnih vozila.

Kupovina nekretnine u ovom kompleksu je idealno rešenje kako za one koji žele da investiraju tako i za ljubitelje opuštajućeg odmora.

Kompleks pruža i dodatne usluge: izradu individualnog dizajna enterijera i opremanja od strane odeljenja gradnje Grekodom Development-a, kao i sve usluge održavanja kompleksa od strane Grekodomovog post-sales tima.

Bomo Neoi Epivates  predstavlja novi stil života koji kombinuje udobnost, udobnost, sigurnost i pristupačnost.

Локација

Za prodaju
260 000 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 36290
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 1276 €/m²
  • Kod objekta 38880
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
110 000 € 2200 €/m²
  • Kod objekta 51631
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
340 000 € 2125 €/m²
  • Kod objekta 54418
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
85 000 € 772 €/m²
  • Kod objekta 54427
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 1509 €/m²
  • Kod objekta 54681
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
165 000 € 2538 €/m²
  • Kod objekta 56697
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 3484 €/m²
  • Kod objekta 57123
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 2031 €/m²
  • Kod objekta 57231
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter