Prodato
340 000 €
3333 €/m²
Property 49106 photo 1
Property 49106 photo 2
Property 49106 photo 3
Property 49106 photo 4
Property 49106 photo 5
Property 49106 photo 6
Property 49106 photo 7
Property 49106 photo 8
Property 49106 photo 9
Property 49106 photo 10
Property 49106 photo 11
Property 49106 photo 12
Property 49106 photo 13

Detalji

  • Godina izgradnje: 2021
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Podno grejanje
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 102 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, grejanje, alarm. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
300 000 € 3614 €/m²
  • Kod objekta 59801
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 4492 €/m²
  • Kod objekta 59830
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 4324 €/m²
  • Kod objekta 59869
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 3150 €/m²
  • Kod objekta 60035
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 3555 €/m²
  • Kod objekta 60397
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 3658 €/m²
  • Kod objekta 60429
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
325 000 € 3494 €/m²
  • Kod objekta 61347
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 3516 €/m²
  • Kod objekta 61523
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 2561 €/m²
  • Kod objekta 62253
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
290 000 € 3625 €/m²
  • Kod objekta 62867
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter