Prodato
Property 47018 photo 1
Property 47018 photo 2
Property 47018 photo 3
Property 47018 photo 4
Property 47018 photo 5
Property 47018 photo 6
Property 47018 photo 7
Property 47018 photo 8
Property 47018 photo 9

Detalji

  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2012
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 70 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored kutak Poseduje i nameštaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
310 000 € 4843 €/m²
  • Kod objekta 62082
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
585 000 € 5366 €/m²
  • Kod objekta 62091
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 4
Izdavanje
od 280 € 14 €/m²
  • Kod objekta 62195
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
140 000 € 127 000 € 4233 €/m²
  • Kod objekta 62216
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
148 000 € 3609 €/m²
  • Kod objekta 62218
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Izdavanje
od 350 € /mesečno 17 €/m²
  • Kod objekta 62240
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
240 000 € 3934 €/m²
  • Kod objekta 62278
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
160 000 € 2133 €/m²
  • Kod objekta 62347
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
70 000 € 1707 €/m²
  • Kod objekta 62395
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
183 000 € 175 000 € 2611 €/m²
  • Kod objekta 62396
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter