Prodato

Prodaja - Duplex 147 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Voula
Na upit
Property 33551 photo 1
Property 33551 photo 2
Property 33551 photo 3
Property 33551 photo 4
Property 33551 photo 5
Property 33551 photo 6
Property 33551 photo 7
Property 33551 photo 8
Property 33551 photo 9
Property 33551 photo 10
Property 33551 photo 11
Property 33551 photo 12
Property 33551 photo 13
Property 33551 photo 14
Property 33551 photo 15
Property 33551 photo 16
Property 33551 photo 17
Property 33551 photo 18
Property 33551 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2013
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju duplex od 147 kv.m u Atini. Duplex se sastoji od 2 sprata. na drugom sprat se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na trećem spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Duplex Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 200 000 € 8450 €/m²
  • Kod objekta 61765
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 550 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 64172
  • Kvadratura 255 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 350 000 € 8245 €/m²
  • Kod objekta 64178
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 620 000 € 9818 €/m²
  • Kod objekta 64492
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 455 000 € 9765 €/m²
  • Kod objekta 64494
  • Kvadratura 149 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
990 000 € 7983 €/m²
  • Kod objekta 64503
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 5625 €/m²
  • Kod objekta 65008
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
920 000 € 7603 €/m²
  • Kod objekta 65159
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 4202 €/m²
  • Kod objekta 65241
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 5434 €/m²
  • Kod objekta 65399
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter