Prodaja - Zemljište 3634 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Epanomi Epanomi - Centar
1 280 000 €
352 €/m²
Property 8840 photo 1
Property 8840 photo 2
Property 8840 photo 3
Property 8840 photo 4
Property 8840 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3634 kv.m. u predgrađu Soluna. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
1 300 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 20480
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 22203
  • Kvadratura 2474 m²
  • Udaljenost od mora 177 m
Za prodaju
1 650 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 22864
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
1 200 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 31700
  • Kvadratura 16000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
1 500 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 38153
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 300 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 47476
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
1 050 000 € 477 €/m²
  • Kod objekta 52922
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
1 500 000 € 312 €/m²
  • Kod objekta 56232
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 500 000 € 272 €/m²
  • Kod objekta 56398
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
1 300 000 € 702 €/m²
  • Kod objekta 58311
  • Kvadratura 1850 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter