Prodato
220 000 €
2651 €/m²
Property 772 photo 1
Property 772 photo 2
Property 772 photo 3
Property 772 photo 4
Property 772 photo 5
Property 772 photo 6
Property 772 photo 7
Property 772 photo 8
Property 772 photo 9
Property 772 photo 10

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 2011
  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 3: 2 спальные комнаты, кухня, салон, ванная
  • Ostale pogodnosti: Индивидуальное отопление, солнечные панели для подогрева воды
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 20 m
  • Udaljenost od aerodroma: 70 km

Sadržaj

  • Pogled na more
  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 83 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, lift, grejanje.

Za prodaju
267 000 € 257 000 € 3893 €/m²
  • Kod objekta 42761
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 192 000 € 2133 €/m²
  • Kod objekta 46845
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
267 000 € 2495 €/m²
  • Kod objekta 49035
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
240 000 € 215 000 € 4134 €/m²
  • Kod objekta 50498
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
250 000 € 1623 €/m²
  • Kod objekta 54693
  • Kvadratura 154 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
282 312 € 4481 €/m²
  • Kod objekta 61854
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
278 000 € 260 000 € 2321 €/m²
  • Kod objekta 62006
  • Kvadratura 112 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
225 000 € 4017 €/m²
  • Kod objekta 62165
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 62170
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 2
Ekskluzivni Za prodaju
228 000 € 4560 €/m²
  • Kod objekta 66020
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter