Prodato
Na upit
Property 7702 photo 1
Property 7702 photo 2
Property 7702 photo 3
Property 7702 photo 4
Property 7702 photo 5
Property 7702 photo 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 70 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 289 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, parking, baštu, roštilj, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
350 000 € 1400 €/m²
  • Kod objekta 12558
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
168 000 € 740 €/m²
  • Kod objekta 12746
  • Kvadratura 227 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
505 000 € 1683 €/m²
  • Kod objekta 12794
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
168 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 12894
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
652 000 € 3090 €/m²
  • Kod objekta 12945
  • Kvadratura 211 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
980 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 13074
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
790 000 € 683 000 € 1177 €/m²
  • Kod objekta 13097
  • Kvadratura 580 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
225 000 € 703 €/m²
  • Kod objekta 13112
  • Kvadratura 320 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
475 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 13121
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
210 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 13170
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter