Prodato
Na upit
Property 7163 photo 1
Property 7163 photo 2
Property 7163 photo 3
Property 7163 photo 4
Property 7163 photo 5
Property 7163 photo 6
Property 7163 photo 7
Property 7163 photo 8
Property 7163 photo 9
Property 7163 photo 10
Property 7163 photo 11
Property 7163 photo 12
Property 7163 photo 13
Property 7163 photo 14

Detalji

  • Sprat: 1. sprat
  • Godina izgradnje: 2008
  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodaju stan od 85 kv.m u predgrađu Soluna. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, lift.

Za prodaju
350 000 € 3684 €/m²
  • Kod objekta 21858
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
380 000 € 2814 €/m²
  • Kod objekta 29245
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
185 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 31647
  • Kvadratura 148 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
240 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 36287
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 36288
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 36289
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 36290
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 1276 €/m²
  • Kod objekta 38880
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
110 000 € 2200 €/m²
  • Kod objekta 51631
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter