Prodaja - Zemljište 450 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
90 000 €
200 €/m²
Property 7088 photo 1
Property 7088 photo 2
  • Kod objekta 7088
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 450 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 8
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 450 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
100 000 € 80 000 € 193 €/m²
  • Kod objekta 51443
  • Kvadratura 413 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
97 000 € 242 €/m²
  • Kod objekta 51914
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
120 000 € 110 000 € 283 €/m²
  • Kod objekta 54412
  • Kvadratura 388 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
110 000 € 146 €/m²
  • Kod objekta 54577
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
110 000 € 365 €/m²
  • Kod objekta 56528
  • Kvadratura 301 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
92 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 57570
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
105 000 € 262 €/m²
  • Kod objekta 57800
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
110 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 57828
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
95 000 € 95 €/m²
  • Kod objekta 59575
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
90 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 62135
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter