Prodaja - Zemljište 20000 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Poligiros
160 000 €
8 €/m²
Property 6683 photo 1
Property 6683 photo 2
Property 6683 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 20000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 20000 kv.m. na Halkidikiju. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
168 000 € 480 €/m²
  • Kod objekta 277
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
165 000 €
  • Kod objekta 2644
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
170 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 19851
  • Kvadratura 10262 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
175 000 € 184 €/m²
  • Kod objekta 29001
  • Kvadratura 947 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
165 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 44567
  • Kvadratura 4686 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
175 000 € 87 €/m²
  • Kod objekta 48321
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
165 000 € 183 €/m²
  • Kod objekta 48331
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
160 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 54523
  • Kvadratura 4811 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
160 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 59253
  • Kvadratura 5800 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
160 000 € 161 €/m²
  • Kod objekta 62368
  • Kvadratura 991 m²
  • Udaljenost od mora 360 m

Prijava za Newsletter