69 000 €
986 €/m²
Property 66132 photo 1
Property 66132 photo 2
Property 66132 photo 3
Property 66132 photo 4
Property 66132 photo 5
Property 66132 photo 6
Property 66132 photo 7
Property 66132 photo 8
Property 66132 photo 9
Property 66132 photo 10
Property 66132 photo 11
Property 66132 photo 12
Property 66132 photo 13
Property 66132 photo 14
Property 66132 photo 15
Property 66132 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 1978
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: ostalo
  • Stanje: Stara zgrada
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pristup
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 70 kv.m u predgrađu Soluna. kuća 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i parking, baštu, travnjak.

Za prodaju
96 000 € 857 €/m²
  • Kod objekta 52570
  • Kvadratura 112 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
65 000 € 477 €/m²
  • Kod objekta 58254
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
60 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 61723
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
80 000 € 1025 €/m²
  • Kod objekta 64419
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
60 000 € 857 €/m²
  • Kod objekta 64537
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
62 000 € 826 €/m²
  • Kod objekta 64852
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
72 000 € 1107 €/m²
  • Kod objekta 64854
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter