275 000 €
2750 €/m²
Property 66053 photo 1
Property 66053 photo 2
Property 66053 photo 3
Property 66053 photo 4
Property 66053 photo 5
Property 66053 photo 6
Property 66053 photo 7
Property 66053 photo 8
Property 66053 photo 9
Property 66053 photo 10
Property 66053 photo 11
Property 66053 photo 12
Property 66053 photo 13
Property 66053 photo 14
Property 66053 photo 15
Property 66053 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 2000
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: D
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 5500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 100 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 4. spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na 5. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je dvostrano orijentisan Poseduje i solarni bojler, kamin, tende, parking, grejanje.

Za prodaju
340 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 22434
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
300 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 24359
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 3478 €/m²
  • Kod objekta 54314
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
285 000 € 1759 €/m²
  • Kod objekta 54695
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
355 000 € 3550 €/m²
  • Kod objekta 56861
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 4025 €/m²
  • Kod objekta 57167
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
245 000 € 2355 €/m²
  • Kod objekta 57882
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
340 000 € 2764 €/m²
  • Kod objekta 59146
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
265 000 € 2650 €/m²
  • Kod objekta 62873
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
255 000 € 6071 €/m²
  • Kod objekta 65843
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter