255 000 €
6071 €/m²
Property 65843 photo 1
Property 65843 photo 2
Property 65843 photo 3
Property 65843 photo 4
Property 65843 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 1989
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: C
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Sadržaj

  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodajumezoneta od 42 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. Semi-first floor se sastoji od na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
340 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 22434
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
380 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 34583
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 3478 €/m²
  • Kod objekta 54314
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
355 000 € 3550 €/m²
  • Kod objekta 56861
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
340 000 € 2764 €/m²
  • Kod objekta 59146
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 3362 €/m²
  • Kod objekta 59718
  • Kvadratura 113 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
380 000 € 3140 €/m²
  • Kod objekta 64607
  • Kvadratura 121 m²
  • Udaljenost od mora 8250 m
Za prodaju
350 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 64608
  • Kvadratura 112 m²
  • Udaljenost od mora 8250 m
Za prodaju
275 000 € 1697 €/m²
  • Kod objekta 65889
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
275 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 66053
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter