Rezervisana
Property 66023 photo 1
Property 66023 photo 2
Property 66023 photo 3
Property 66023 photo 4
Property 66023 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 130 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju duplex od 72 kv.m na Kritu. Duplex se sastoji od 2 sprata. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Loft se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Duplex Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, lift, grejanje.

Nepokretnost je rezervisana!

Za prodaju
383 548 € 4512 €/m²
  • Kod objekta 61863
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
445 000 € 4734 €/m²
  • Kod objekta 61862
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
439 966 € 4730 €/m²
  • Kod objekta 61895
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
489 900 € 4453 €/m²
  • Kod objekta 63665
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 3271 €/m²
  • Kod objekta 63325
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
355 000 € 3198 €/m²
  • Kod objekta 63324
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 61861
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
411 000 € 4326 €/m²
  • Kod objekta 57115
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter