1 500 000 €
6818 €/m²
Property 65848 photo 1
Property 65848 photo 2
Property 65848 photo 3
Property 65848 photo 4
Property 65848 photo 5
Property 65848 photo 6
Property 65848 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 7
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 6400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 61 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 220 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne trpezarija, 2 kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne trpezarija, 2 kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Lokacija

Dokumenti

Slične ponude

Za prodaju
1 813 000 € 3626 €/m²
  • Kod objekta 56674
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
1 300 000 € 3823 €/m²
  • Kod objekta 65872
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 500 000 € 7614 €/m²
  • Kod objekta 42669
  • Kvadratura 197 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 250 000 € 6648 €/m²
  • Kod objekta 57194
  • Kvadratura 188 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 000 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 48612
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 980 000 € 6556 €/m²
  • Kod objekta 32769
  • Kvadratura 302 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
2 140 000 € 5350 €/m²
  • Kod objekta 63365
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Preporučujemo Za prodaju
1 250 000 € 5434 €/m²
  • Kod objekta 64758
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 350 000 € 7500 €/m²
  • Kod objekta 65279
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter