Prodaja - Zemljište 500 m² u Kriaritsi - Sithonia

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija Sikia
43 000 €
86 €/m²
Property 65830 photo 1
Property 65830 photo 2
Property 65830 photo 3
Property 65830 photo 4
Property 65830 photo 5
Property 65830 photo 6
Property 65830 photo 7
Property 65830 photo 8
Property 65830 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 144 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 500 kv.m. u Kriaritsi - Sithonia.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 120 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
50 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 29670
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
64 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 29675
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
53 100 € 106 €/m²
  • Kod objekta 37713
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
48 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 38300
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
45 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 53221
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Preporučujemo Za prodaju
55 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 61103
  • Kvadratura 499 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
45 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 62738
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
55 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 63380
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
52 000 € 104 €/m²
  • Kod objekta 64018
  • Kvadratura 499 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
43 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 65830
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m

Prijava za Newsletter