Prodaja - Zemljište 6687 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Vasilika Peristera
50 000 €
7 €/m²
Property 65515 photo 1
Property 65515 photo 2
Property 65515 photo 3
Property 65515 photo 4
Property 65515 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6687 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
45 000 € 43 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 14503
  • Kvadratura 2650 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
65 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 33200
  • Kvadratura 690 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
60 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 35076
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
65 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 35077
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
65 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 38628
  • Kvadratura 8375 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
53 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 41705
  • Kvadratura 586 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
53 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 41706
  • Kvadratura 579 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
50 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 42075
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
50 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 45448
  • Kvadratura 1205 m²
  • Udaljenost od mora 1150 m
Za prodaju
70 000 € 233 €/m²
  • Kod objekta 49427
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter