Prodaja - Commercial property 63 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Methoni Nea Agathoupoli
40 000 €
635 €/m²
Property 65505 photo 1
Property 65505 photo 2
Property 65505 photo 3
Property 65505 photo 4
Property 65505 photo 5
Property 65505 photo 6
Property 65505 photo 7
Property 65505 photo 8
Property 65505 photo 9
Property 65505 photo 10
Property 65505 photo 11

Detalji

  • Godina izgradnje: 1980
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od aerodroma: 69 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju commercial property od 63 kv.m na Olimpska regija. Commercial property se sastoji od 1 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
45 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 64918
  • Kvadratura 344 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
40 000 € 634 €/m²
  • Kod objekta 65505
  • Kvadratura 63 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
58 000 € 414 €/m²
  • Kod objekta 65989
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
39 000 € 464 €/m²
  • Kod objekta 66097
  • Kvadratura 84 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter