650 000 €
2481 €/m²
Property 65099 photo 1
Property 65099 photo 2
Property 65099 photo 3
Property 65099 photo 4
Property 65099 photo 5
Property 65099 photo 6
Property 65099 photo 7
Property 65099 photo 8
Property 65099 photo 9
Property 65099 photo 10
Property 65099 photo 11
Property 65099 photo 12
Property 65099 photo 13
Property 65099 photo 14
Property 65099 photo 15
Property 65099 photo 16
Property 65099 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2009
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: ostalo
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 262 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, grejanje, ostavu.

Za prodaju
750 000 € 2604 €/m²
  • Kod objekta 62203
  • Kvadratura 288 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
600 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 62435
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
590 000 € 1735 €/m²
  • Kod objekta 20450
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
700 000 € 1400 €/m²
  • Kod objekta 37510
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
950 000 € 3392 €/m²
  • Kod objekta 45643
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
747 000 € 2716 €/m²
  • Kod objekta 50103
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
880 000 € 4631 €/m²
  • Kod objekta 11947
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
540 000 € 1350 €/m²
  • Kod objekta 26503
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter