200 000 €
278 €/m²
Property 65098 photo 1
Property 65098 photo 2
Property 65098 photo 3

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Udaljeno od mora: 2600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 719 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
240 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 51038
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
180 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 47000
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
199 000 € 189 €/m²
  • Kod objekta 65914
  • Kvadratura 1052 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
267 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 36637
  • Kvadratura 11085 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
280 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 38410
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 45892
  • Kvadratura 896 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
200 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 46846
  • Kvadratura 4150 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Preporučujemo Za prodaju
235 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 65945
  • Kvadratura 4460 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • Kod objekta 47196
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
235 000 € 940 €/m²
  • Kod objekta 50113
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m

Prijava za Newsletter