250 000 €
3906 €/m²
Property 65080 photo 1
Property 65080 photo 2
Property 65080 photo 3
Property 65080 photo 4
Property 65080 photo 5
Property 65080 photo 6
Property 65080 photo 7
Property 65080 photo 8
Property 65080 photo 9
Property 65080 photo 10
Property 65080 photo 11
Property 65080 photo 12
Property 65080 photo 13
Property 65080 photo 14
Property 65080 photo 15
Property 65080 photo 16
Property 65080 photo 17
Property 65080 photo 18
Property 65080 photo 19
Property 65080 photo 20
Property 65080 photo 21
Property 65080 photo 22
Property 65080 photo 23
Property 65080 photo 24
Property 65080 photo 25
Property 65080 photo 26
Property 65080 photo 27
Property 65080 photo 28
Property 65080 photo 29
Property 65080 photo 30

Detalji

  • Sprat: 1. sprat
  • Godina izgradnje: 2016
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 4800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 64 kv.m na Atici. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
350 000 € 2916 €/m²
  • Kod objekta 65100
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 2408 €/m²
  • Kod objekta 65120
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 5769 €/m²
  • Kod objekta 65576
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
320 000 € 4210 €/m²
  • Kod objekta 23915
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 11499
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 4736 €/m²
  • Kod objekta 22986
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 4225 €/m²
  • Kod objekta 65368
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 2880 €/m²
  • Kod objekta 57498
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
285 000 € 2544 €/m²
  • Kod objekta 65283
  • Kvadratura 112 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
365 000 € 5289 €/m²
  • Kod objekta 65767
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter