Property 64848 photo 1
Property 64848 photo 2
Property 64848 photo 3
Property 64848 photo 4
Property 64848 photo 5
Property 64848 photo 6
Property 64848 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 1977
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 42 kv.m u Solunu. Stan se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Loft se sastoji od jedne spavaće sobe. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj.

Za prodaju
135 000 € 1875 €/m²
  • Kod objekta 66094
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 2
Preporučujemo Izdavanje
od 600 € 12 €/m²
  • Kod objekta 66007
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 65762
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65596
  • Kvadratura 31 m²
  • Broj soba 2
Preporučujemo Izdavanje
od 600 € 13 €/m²
  • Kod objekta 66131
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 3068 €/m²
  • Kod objekta 65824
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 65936
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter