500 000 €
4237 €/m²
Property 64296 photo 1
Property 64296 photo 2
Property 64296 photo 3
Property 64296 photo 4
Property 64296 photo 5
Property 64296 photo 6
Property 64296 photo 7
Property 64296 photo 8
Property 64296 photo 9
Property 64296 photo 10
Property 64296 photo 11
Property 64296 photo 12
Property 64296 photo 13
Property 64296 photo 14
Property 64296 photo 15
Property 64296 photo 16
Property 64296 photo 17
Property 64296 photo 18
Property 64296 photo 19
Property 64296 photo 20

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 2008
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Opis

Na prodaju stan od 118 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 4 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i zajednički bazen, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
470 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 7940
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
470 000 € 2186 €/m²
  • Kod objekta 41871
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
460 000 € 3833 €/m²
  • Kod objekta 44105
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 46911
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 3813 €/m²
  • Kod objekta 49951
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 4531 €/m²
  • Kod objekta 65321
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
425 000 € 4086 €/m²
  • Kod objekta 65462
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 7241 €/m²
  • Kod objekta 65475
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65768
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 3387 €/m²
  • Kod objekta 66061
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter