230 000 €
648 €/m²
Property 64288 photo 1
Property 64288 photo 2
Property 64288 photo 3
Property 64288 photo 4
Property 64288 photo 5
Property 64288 photo 6
Property 64288 photo 7
Property 64288 photo 8
Property 64288 photo 9
Property 64288 photo 10
Property 64288 photo 11
Property 64288 photo 12
Property 64288 photo 13
Property 64288 photo 14
Property 64288 photo 15
Property 64288 photo 16
Property 64288 photo 17
Property 64288 photo 18
Property 64288 photo 19
Property 64288 photo 20
Property 64288 photo 21
Property 64288 photo 22
Property 64288 photo 23

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 355 kv.m na Olimpska regija. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, parking, baštu, travnjak, garaža, ostavu.

Za prodaju
247 000 € 2245 €/m²
  • Kod objekta 51586
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
299 000 € 260 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 52169
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
330 000 € 916 €/m²
  • Kod objekta 52782
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
200 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 53223
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
330 000 € 1157 €/m²
  • Kod objekta 54690
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 1578 €/m²
  • Kod objekta 55888
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
230 000 € 1932 €/m²
  • Kod objekta 56050
  • Kvadratura 119 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
240 000 € 230 000 € 901 €/m²
  • Kod objekta 56207
  • Kvadratura 255 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
255 000 € 2125 €/m²
  • Kod objekta 56587
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 560 €/m²
  • Kod objekta 57033
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 11

Prijava za Newsletter