150 000 €
867 €/m²
Property 64003 photo 1
Property 64003 photo 2
Property 64003 photo 3
Property 64003 photo 4
Property 64003 photo 5
Property 64003 photo 6

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 1,2
  • Udaljeno od mora: 23000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 173 kv.m. u Solunu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, bunar, sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 207 kv.m.

Za prodaju
185 000 € 1241 €/m²
  • Kod objekta 7856
  • Kvadratura 149 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
220 000 € 550 €/m²
  • Kod objekta 8212
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
205 000 € 836 €/m²
  • Kod objekta 10549
  • Kvadratura 245 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
200 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 20433
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
160 000 € 268 €/m²
  • Kod objekta 23750
  • Kvadratura 596 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
180 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 32732
  • Kvadratura 1434 m²
  • Udaljenost od mora 11700 m
Za prodaju
140 000 € 673 €/m²
  • Kod objekta 35693
  • Kvadratura 208 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 35985
  • Kvadratura 1266 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
180 000 € 165 000 € 1320 €/m²
  • Kod objekta 38611
  • Kvadratura 125 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
180 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 39256
  • Kvadratura 5870 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m

Prijava za Newsletter