510 000 € 450 000 €
2885 €/m²
Property 63998 photo 1
Property 63998 photo 2
Property 63998 photo 3
Property 63998 photo 4
Property 63998 photo 5
Property 63998 photo 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 1992
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 40 m
  • Udaljenost od aerodroma: 106 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 156 kv.m na Eviji. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
420 000 € 1909 €/m²
  • Kod objekta 5609
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
650 000 € 1413 €/m²
  • Kod objekta 5614
  • Kvadratura 460 m²
  • Broj soba 13
Za prodaju
600 000 € 1395 €/m²
  • Kod objekta 10024
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
450 000 € 1406 €/m²
  • Kod objekta 26493
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
600 000 € 3243 €/m²
  • Kod objekta 48343
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
760 000 € 1849 €/m²
  • Kod objekta 57788
  • Kvadratura 411 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
425 000 € 1931 €/m²
  • Kod objekta 58352
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
420 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 60197
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
470 000 € 1734 €/m²
  • Kod objekta 62186
  • Kvadratura 271 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter