130 000 €
2321 €/m²
Property 63714 photo 1
Property 63714 photo 2
Property 63714 photo 3
Property 63714 photo 4
Property 63714 photo 5
Property 63714 photo 6
Property 63714 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju stan od 56 kv.m na Halkidikiju. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, grejanje.

Za prodaju
140 000 € 3181 €/m²
  • Kod objekta 59035
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 59018
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
105 000 € 1050 €/m²
  • Kod objekta 62472
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
147 000 € 3127 €/m²
  • Kod objekta 59032
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
128 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 65698
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 2321 €/m²
  • Kod objekta 63714
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
148 000 € 3020 €/m²
  • Kod objekta 59029
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
115 000 € 2169 €/m²
  • Kod objekta 62379
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 62793
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 1384 €/m²
  • Kod objekta 8006
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter