300 000 €
1500 €/m²
Property 63126 photo 1
Property 63126 photo 2
Property 63126 photo 3
Property 63126 photo 4
Property 63126 photo 5
Property 63126 photo 6
Property 63126 photo 7
Property 63126 photo 8
Property 63126 photo 9
Property 63126 photo 10
Property 63126 photo 11
Property 63126 photo 12
Property 63126 photo 13
Property 63126 photo 14
Property 63126 photo 15
Property 63126 photo 16
Property 63126 photo 17
Property 63126 photo 18
Property 63126 photo 19
Property 63126 photo 20
Property 63126 photo 21
Property 63126 photo 22
Property 63126 photo 23
Property 63126 photo 24

Detalji

  • Godina izgradnje: 2009
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 75 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 200 kv.m na Kasandri (Halkidiki). na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Poseduje i kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, grejanje, ostavu.

Za prodaju
270 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 39693
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 41783
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 41784
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 41785
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 41787
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 1134 €/m²
  • Kod objekta 42903
  • Kvadratura 335 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
300 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 44599
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 2200 €/m²
  • Kod objekta 44769
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 47549
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
420 000 € 3088 €/m²
  • Kod objekta 47695
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter