Prodaja - Kuća 85 m² na Severu Grčke

Grčka Makedonija Imathia Meliki Agkathia
68 000 €
800 €/m²
Property 63070 photo 1
Property 63070 photo 2
Property 63070 photo 3
Property 63070 photo 4
Property 63070 photo 5
Property 63070 photo 6
Property 63070 photo 7
Property 63070 photo 8

Detalji

  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 15000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 75 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 85 kv.m na Severu Grčke. kuća 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Kuća Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
100 000 € 60 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 31814
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
100 000 € 1282 €/m²
  • Kod objekta 56008
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
65 000 € 722 €/m²
  • Kod objekta 60535
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
73 000 € 912 €/m²
  • Kod objekta 62290
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
68 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 63070
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
85 000 € 1416 €/m²
  • Kod objekta 64454
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
65 000 € 590 €/m²
  • Kod objekta 64520
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter