920 000 €
2875 €/m²
Property 62424 photo 1
Property 62424 photo 2
Property 62424 photo 3
Property 62424 photo 4
Property 62424 photo 5
Property 62424 photo 6
Property 62424 photo 7
Property 62424 photo 8
Property 62424 photo 9
Property 62424 photo 10
Property 62424 photo 11
Property 62424 photo 12
Property 62424 photo 13

Detalji

  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 8
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 11900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 320 kv.m u Atini. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Loft se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na šumu.Poseduje i kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, roštilj, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 100 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 54397
  • Kvadratura 286 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 100 000 € 950 000 € 2567 €/m²
  • Kod objekta 54714
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
940 000 € 1311 €/m²
  • Kod objekta 56235
  • Kvadratura 717 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 350 000 € 9000 €/m²
  • Kod objekta 56556
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 100 000 € 980 000 € 1814 €/m²
  • Kod objekta 57201
  • Kvadratura 540 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
830 000 € 4108 €/m²
  • Kod objekta 60770
  • Kvadratura 202 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
870 000 € 2668 €/m²
  • Kod objekta 60790
  • Kvadratura 326 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
950 000 € 1911 €/m²
  • Kod objekta 62318
  • Kvadratura 497 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 260 000 € 2985 €/m²
  • Kod objekta 62385
  • Kvadratura 422 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
920 000 € 2875 €/m²
  • Kod objekta 62424
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter