400 000 €
4651 €/m²
Property 60951 photo 1
Property 60951 photo 2
Property 60951 photo 3
Property 60951 photo 4
Property 60951 photo 5
Property 60951 photo 6
Property 60951 photo 7
Property 60951 photo 8
Property 60951 photo 9
Property 60951 photo 10
Property 60951 photo 11
Property 60951 photo 12
Property 60951 photo 13
Property 60951 photo 14
Property 60951 photo 15
Property 60951 photo 16
Property 60951 photo 17
Property 60951 photo 18
Property 60951 photo 19
Property 60951 photo 20
Property 60951 photo 21
Property 60951 photo 22
Property 60951 photo 23
Property 60951 photo 24

Detalji

  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: ostalo
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 20 m
  • Udaljenost od aerodroma: 1 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 86 kv.m na Krfu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i klima uređaj, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
420 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 60866
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 4651 €/m²
  • Kod objekta 60951
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
505 000 € 6011 €/m²
  • Kod objekta 61098
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
400 000 € 4761 €/m²
  • Kod objekta 61160
  • Kvadratura 84 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
385 000 € 4476 €/m²
  • Kod objekta 61162
  • Kvadratura 86 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
555 000 € 4549 €/m²
  • Kod objekta 61164
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
365 000 € 4345 €/m²
  • Kod objekta 63196
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
505 000 € 4508 €/m²
  • Kod objekta 63199
  • Kvadratura 112 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
535 000 € 4385 €/m²
  • Kod objekta 63200
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
325 000 € 295 000 € 5363 €/m²
  • Kod objekta 63311
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter