Rezervisana
285 000 €
7500 €/m²
Property 60163 photo 1
Property 60163 photo 2
Property 60163 photo 3
Property 60163 photo 4
Property 60163 photo 5
Property 60163 photo 6
Property 60163 photo 7
Property 60163 photo 8
Property 60163 photo 9
Property 60163 photo 10
Property 60163 photo 11
Property 60163 photo 12
Property 60163 photo 13
Property 60163 photo 14
Property 60163 photo 15
Property 60163 photo 16
Property 60163 photo 17
Property 60163 photo 18
Property 60163 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 11
  • Sprat: 7. sprat
  • Godina izgradnje: 2003
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Wifi
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 38 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 7. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored kutak Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i klima uređaj, lift, grejanje.

Nepokretnost je rezervisana!

Za prodaju
305 000 € 4841 €/m²
  • Kod objekta 63704
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 65643
  • Kvadratura 119 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
294 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65766
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 65784
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
290 000 € 6170 €/m²
  • Kod objekta 65358
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 66010
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 65356
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
245 000 € 4016 €/m²
  • Kod objekta 65117
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5400 €/m²
  • Kod objekta 65320
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod objekta 64504
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter