Prodaja - Zemljište 37460 m² u Nikozija

Grčka Kipar Nikoziji Lefkosia centar - Nikozija
206 400 €
5 €/m²
Property 57595 photo 1
Property 57595 photo 2
Property 57595 photo 3
Property 57595 photo 4

Detalji

Opis

Na prodaju Zemljište od 37460 kv.m. u Nikozija.

Za prodaju
267 550 € 213 €/m²
  • Kod objekta 25715
  • Kvadratura 1255 m²
Za prodaju
265 000 € 681 €/m²
  • Kod objekta 27189
  • Kvadratura 389 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
250 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 46483
  • Kvadratura 9309 m²
Za prodaju
225 000 € 101 €/m²
  • Kod objekta 51667
  • Kvadratura 2221 m²
Za prodaju
205 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 52119
  • Kvadratura 7358 m²
Za prodaju
205 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 52120
  • Kvadratura 7358 m²
Za prodaju
195 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 53164
  • Kvadratura 2927 m²
Za prodaju
180 000 € 84 €/m²
  • Kod objekta 54504
  • Kvadratura 2119 m²
Za prodaju
215 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 57545
  • Kvadratura 13713 m²

Prijava za Newsletter