Na upit
Property 5518 photo 1
Property 5518 photo 2
Property 5518 photo 3
Property 5518 photo 4
Property 5518 photo 5
Property 5518 photo 6
Property 5518 photo 7
Property 5518 photo 8
Property 5518 photo 9
Property 5518 photo 10
Property 5518 photo 11
Property 5518 photo 12
Property 5518 photo 13
Property 5518 photo 14
Property 5518 photo 15
Property 5518 photo 16
Property 5518 photo 17
Property 5518 photo 18
Property 5518 photo 19
Property 5518 photo 20
Property 5518 photo 21
Property 5518 photo 22
Property 5518 photo 23
Property 5518 photo 24
Property 5518 photo 25
Property 5518 photo 26
Property 5518 photo 27
Property 5518 photo 28
Property 5518 photo 29
Property 5518 photo 30
Property 5518 photo 31
Property 5518 photo 32
Property 5518 photo 33
Property 5518 photo 34
Property 5518 photo 35
Property 5518 photo 36
Property 5518 photo 37
Property 5518 photo 38
Property 5518 photo 39
Property 5518 photo 40
Property 5518 photo 41

Detalji

  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2700 m
  • Udaljenost od grada: 8 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 280 kv.m na Krfu. kuća 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
480 000 € 1504 €/m²
  • Kod objekta 59267
  • Kvadratura 319 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
630 000 € 2086 €/m²
  • Kod objekta 59310
  • Kvadratura 302 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
700 000 € 680 000 € 3317 €/m²
  • Kod objekta 59766
  • Kvadratura 205 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
620 000 € 5740 €/m²
  • Kod objekta 60037
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 60177
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Preporučujemo Za prodaju
820 000 € 3660 €/m²
  • Kod objekta 60216
  • Kvadratura 224 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 299 000 € 2600 €/m²
  • Kod objekta 60621
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
430 000 € 4300 €/m²
  • Kod objekta 60780
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 1650 €/m²
  • Kod objekta 61159
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
850 000 € 5120 €/m²
  • Kod objekta 61220
  • Kvadratura 166 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter