Prodaja - Mezoneta 100 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Kalliteja
300 000 €
3000 €/m²
Property 52537 photo 1
Property 52537 photo 2
Property 52537 photo 3
Property 52537 photo 4
Property 52537 photo 5
Property 52537 photo 6
Property 52537 photo 7
Property 52537 photo 8
Property 52537 photo 9
Property 52537 photo 10
Property 52537 photo 11
Property 52537 photo 12
Property 52537 photo 13
Property 52537 photo 14
Property 52537 photo 15
Property 52537 photo 16
Property 52537 photo 17
Property 52537 photo 18
Property 52537 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2023
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 850 m
  • Udaljenost od aerodroma: 75 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodajumezoneta od 100 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, travnjak, alarm, ostavu.

Za prodaju
250 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 58329
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
410 000 € 3416 €/m²
  • Kod objekta 58337
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
380 000 € 3166 €/m²
  • Kod objekta 58460
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 5733 €/m²
  • Kod objekta 59113
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 59698
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
275 000 € 3055 €/m²
  • Kod objekta 60333
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 3684 €/m²
  • Kod objekta 60924
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 3372 €/m²
  • Kod objekta 62184
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 2687 €/m²
  • Kod objekta 62538
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
295 000 € 3687 €/m²
  • Kod objekta 62791
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter