Prodaja - Stan 130 m² u Nikozija

Grčka Kipar Nikoziji
320 000 €
2462 €/m²
Property 52073 photo 1
Property 52073 photo 2
Property 52073 photo 3
Property 52073 photo 4
Property 52073 photo 5
Property 52073 photo 6
Property 52073 photo 7
Property 52073 photo 8
Property 52073 photo 9
Property 52073 photo 10
Property 52073 photo 11
Property 52073 photo 12
Property 52073 photo 13
Property 52073 photo 14
Property 52073 photo 15
Property 52073 photo 16
Property 52073 photo 17
Property 52073 photo 18
  • Kod objekta 52073
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 130 m²
  • Region Nikozija
  • Mesto Nikoziji (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Udaljeno od mora: 34000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju stan od 130 kv.m u Nikozija. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, parking.

Za prodaju
270 000 € 2014 €/m²
  • Kod objekta 45781
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
265 000 € 1892 €/m²
  • Kod objekta 45782
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 2260 €/m²
  • Kod objekta 49190
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 2108 €/m²
  • Kod objekta 49194
  • Kvadratura 147 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 2423 €/m²
  • Kod objekta 49196
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 1204 €/m²
  • Kod objekta 52026
  • Kvadratura 332 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 2727 €/m²
  • Kod objekta 52027
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 2264 €/m²
  • Kod objekta 52028
  • Kvadratura 159 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 2461 €/m²
  • Kod objekta 52073
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 2438 €/m²
  • Kod objekta 52081
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter