Prodaja - Kuća 345 m² u Nikozija

Grčka Kipar Nikoziji
530 000 €
1536 €/m²
Property 51643 photo 1
Property 51643 photo 2
Property 51643 photo 3
Property 51643 photo 4
Property 51643 photo 5
Property 51643 photo 6
Property 51643 photo 7
Property 51643 photo 8
Property 51643 photo 9
Property 51643 photo 10
Property 51643 photo 11
Property 51643 photo 12
Property 51643 photo 13
Property 51643 photo 14
Property 51643 photo 15
Property 51643 photo 16
Property 51643 photo 17
Property 51643 photo 18
Property 51643 photo 19
Property 51643 photo 20
Property 51643 photo 21
Property 51643 photo 22
Property 51643 photo 23
Property 51643 photo 24
Property 51643 photo 25
Property 51643 photo 26
Property 51643 photo 27
Property 51643 photo 28
Property 51643 photo 29
Property 51643 photo 30
Property 51643 photo 31
Property 51643 photo 32
Property 51643 photo 33
Property 51643 photo 34
  • Kod objekta 51643
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Kuća
  • Kvadratura 345 m²
  • Region Nikozija
  • Mesto Nikoziji (Kipar)

Detalji

Opis

Na prodaju 1-sprata kuća od 345 kv.m u Nikozija. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
700 000 € 1861 €/m²
  • Kod objekta 30985
  • Kvadratura 376 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
675 000 € 3068 €/m²
  • Kod objekta 46230
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 35 m
Za prodaju
530 000 € 1536 €/m²
  • Kod objekta 51643
  • Kvadratura 345 m²
Za prodaju
550 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 58656
  • Kvadratura 330 m²
Za prodaju
505 000 € 2121 €/m²
  • Kod objekta 59532
  • Kvadratura 238 m²
Za prodaju
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 61507
  • Kvadratura 240 m²

Prijava za Newsletter