Prodaja - Kuća 150 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
600 000 €
4000 €/m²
Property 51610 photo 1
Property 51610 photo 2
Property 51610 photo 3
Property 51610 photo 4
Property 51610 photo 5
Property 51610 photo 6
Property 51610 photo 7
Property 51610 photo 8
Property 51610 photo 9
Property 51610 photo 10
Property 51610 photo 11
Property 51610 photo 12
  • Kod objekta 51610
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Kuća
  • Kvadratura 150 m²
  • Površina placa 500 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 3
  • Udaljeno od mora: 150 m

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 1-sprata kuća od 150 kv.m u Limasol. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
685 000 € 3805 €/m²
  • Kod objekta 32798
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 1764 €/m²
  • Kod objekta 33178
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
850 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 34165
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
761 000 € 2660 €/m²
  • Kod objekta 37252
  • Kvadratura 286 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
680 000 € 3777 €/m²
  • Kod objekta 38506
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
685 000 € 2914 €/m²
  • Kod objekta 39759
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
630 000 € 3937 €/m²
  • Kod objekta 43210
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
649 280 € 3528 €/m²
  • Kod objekta 49748
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 51610
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
492 200 € 2983 €/m²
  • Kod objekta 52453
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter