Prodaja - Zemljište na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
65 000 €
7 €/m²
Property 4913 photo 1
Property 4913 photo 2
Property 4913 photo 3

Detalji

  • Plaža: песчаный
  • Ostale pogodnosti: проведены вода и электричество
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 0 kv.m. na Olimpska regija.

Za prodaju
70 000 € 269 €/m²
  • Kod objekta 21579
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
75 000 € 438 €/m²
  • Kod objekta 22280
  • Kvadratura 171 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
60 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 23418
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
60 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 25046
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
65 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 25701
  • Kvadratura 875 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
55 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 26499
  • Kvadratura 914 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
55 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 28738
  • Kvadratura 883 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
80 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 28740
  • Kvadratura 852 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
85 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 28795
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
60 000 € 319 €/m²
  • Kod objekta 30430
  • Kvadratura 188 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m

Prijava za Newsletter